Kosmetyka jest moją pasją od 12 lat. Jestem licencjonowanym kosmetologiem, a także dyplomowaną kosmetyczką.

Mój mobilny gabinet kosmetyczny powstał z myślą o osobach, dla których pielęgnacja ciała odgrywa ważną rolę, ale brak czasu, bądź konieczność dojazdu do gabinetu kosmetycznego stanowi przeszkodę w zadbaniu o siebie.

Zacisze domowe, w którym każdy z nas czuje się bezpieczny i spokojny jest idealnym miejscem do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych, pozwalającym w pełni się zrelaksować, dzięki czemu dobroczynna moc wykonanych zabiegów, a także zastosowanych kosmetyków z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo ośrodków SPA, klinik urody czy zwykłych osiedlowych gabinetów kosmetycznych. Niestety nie każdego stać na luksus bogato wyposażonych ośrodków, nie każdy jest też zadowolony z poziomu usług osiedlowych gabinetów, w których często podczas leżenia na fotelu zamiast relaksującej muzyki słyszymy odgłosy suszarki do włosów, bądź głośne rozmowy osób przebywających w tym samym pomieszczeniu.

 

Tymczasem kosmetyka to kompleksowe działanie, które ma zapewnić Państwu zarówno skuteczność stosowanych zabiegów pielęgnacyjnych, jak i przede wszystkim komfort i przyjemność korzystania z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii.

Umiejętności, które zdobyłam w studium kosmetycznym, kompleksowa wiedza o człowieku, zasadach pielęgnacji, właściwościach kosmetyków, którą poznałam podczas studiów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu zapewnią Państwu profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

 

Państwo wybierzecie dogodny dla siebie termin, a ja mobilna kosmetyczka dojadę do Państwa i dołożę wszelkich starań, aby po zakończonym zabiegu kosmetycznym zobaczyć na Państwa twarzach uśmiech i zadowolenie z efektów mojej pracy.

 

Wspólnymi siłami możemy stworzyć zabieg idealny dla Państwa potrzeb